неділя, 13 травня 2018 р.

(біл) Субота VI Великоднього тижня

(біл) Субота VI Великоднього тижня
https://bit.ly/2rCFgC8
Ми часто думаємо, що знаємо як і що потрібно просити. Вислухавши сьогоднішнє Євангеліє, ми повинні в цьому засумніватися. Щось не зрозуміло, адже щодня ми засипаємо Бога своїми проханнями. Христос говорить про такі прохання, які дають повну радість. Неймовірною, далекою від нашого досвіду є радість спілкування з Богом через Святого Духа. Чи ми просимо про таку радість?

Або (черв) довільний спомин свв. НЕРЕЯ і АХІЛЛА, мучеників
Згідно з переказом Папи Дамазія, Нерей та Ахілл були римськими солдатами за часів імператора Діоклетіана. Дивлячись, з якою відвагою та гідністю християни йшли на муки, вони навернулись і загинули мученицькою смертю близько 304 року. Спільні Меси: про багатьох мучеників у Великодній період (стор. 126)
Або (черв) довільний спомин св. ПАНКРАТІЯ, мученика
Згідно з переказами, св. Панкратій, чотирнадцятирічний юнак, загинув мученицькою смертю в Римі під час переслідувань християн за часів імператора Діоклетіана близько 304 року. В базиліці, яка коло 500 року була збудована у Римі на його могилі, збиралися новоохрещені в Білу Неділю.
Спільні Меси: про одного мученика у Великодній період (стор. 125)

АНТИФОН НА ВХІД
Ви – рід вибраний; звістуйте похвали Того, * хто вас покликав з темряви у дивне своє світло. * Алілуя.

КОЛЕКТА
Боже, Твій Син, возносячись у небеса, благоволив обіцяти Апостолам Святого Духа, † від якого вони отримали незліченні дари небесної мудрості; * просимо Тебе: уділи і нам цих дарів. Через Господа нашого Ісуса Христа, Сина Твого, † котрий з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа, * Бог, навіки вічні.
Або:
Всемогутній Боже, вчини, щоб ми, пізнавши, як відважно визнавали віру святі  мученики Нерей та Ахілл, * удостоїлися їх братерського заступництва перед Тобою. Через Господа нашого Ісуса Христа, Сина Твого, † котрий з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа, * Бог, навіки вічні.
Або:
Боже,  нехай  радіє Твоя  Церква, яка  очікує  заступництва святого мученика Панкратія; * нехай завдяки його славним молитвам вона віддано Тобі служить і перебуває у безпеці. Через Господа нашого Ісуса Христа, Сина Твого, † котрий з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа, * Бог, навіки вічні.

ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Діян 18, 23-28
Читання з Діянь Апостолів.
Пробувши певний час в Антіохії, Павло вирушив далі, проходячи за порядком Галатійську країну та Фригію, укріплюючи всіх учнів. Один юдей на ім’я Аполлос, родом з Олександрії, чоловік красномовний, прибув до Ефеса; він був сильний у Писанні. Був він навчений Господньої дороги і, палаючи духом, говорив і навчав докладно того, що стосувалось Ісуса, знаючи тільки хрещення Йоана. І він почав сміливо промовляти в синагозі. Почувши його, Акила й Прискила прийняли його та докладніше йому виклали дорогу Божу. А коли він хотів піти в Ахаю, брати заохотили його і написали учням, щоби прийняли його. І як він прибув, то дуже посприяв тим, які повірили через благодать, бо він із завзяттям доказував юдеям прилюдно їхню неправоту, доводячи Писаннями, що Ісус є Христос. Слово Боже.

РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ
Пс 47, 2-3. 8-9. 10
Наш Бог великий – Цар землі всієї.
Усі народи, заплещіть у долоні, *
голосом радості вигукуйте Богу,
бо Всевишній Господь – грізний, *
Він великий цар землі всієї.
Адже Бог – цар землі всієї, *
співайте мудро.
Бог над язичниками воцарився – *
Бог сів на своєму святому престолі.
Володарі народів зібралися разом *
з народом Бога Авраама;
адже щити землі – Божі. *
Він звеличився надзвичайно.

СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ
Пор. Йн 16, 28
Алілуя, алілуя, алілуя.
Я вийшов від Отця і прийшов у світ;
знову залишаю світ і до Отця повертаюсь!

ЄВАНГЕЛІЄ
Йн 16, 23б-28
† Читання святого Євангелія від Йоана.
Того часу Ісус сказав своїм учням: «Воістину, воістину кажу вам: чого тільки попросите Отця в Моє Ім’я, – дасть вам. Дотепер ви не просили нічого в Моє Ім’я. Просіть – і отримаєте, щоб ваша радість була повна. Це Я в притчах сказав вам; надходить година, коли більше в притчах не говоритиму вам, але відкрито сповіщу вам про Отця. Того дня попросите в Моє Ім’я, – і не кажу вам, що Я проситиму Отця за вас, адже сам Отець любить вас, – бо ви Мене полюбили й повірили, що Я від Бога вийшов. Я вийшов від Отця і прийшов у світ; знову залишаю світ і йду до Отця». Слово Господнє.

МОЛИТВА ВІРНИХ
Очікуючи на зіслання Святого Духа, вознесімо до Господа Бога наші прохання:
1. Молімося за Святішого Отця, щоб він постійно відкривав світові істину про гідність людини та її вічне призначення до життя з Богом.
2. Молімося за єпископів та священиків, щоб вони, освітлені Святим Духом, несли всім людям Благу Вість Ісуса Христа.
3. Молімося за батьків, щоб вони дбали про виховання своїх дітей в дусі любові та служіння ближньому.
4. Молімося за керівників держав, щоб вони піклувалися про духовний розвиток своїх громадян.
5. Молімося за місіонерів, щоб Святий Дух зміцнював їх у проповідуванні Євангелія усім народам.
6. Молімося за нас самих, щоб ми уважно слухали Боже Слово і, зберігаючи його у своїх серцях, приносили стократний плід любові та вірності.
Духу Мудрості, допоможи нам знайти істину і йти дорогою, яку вказує нам Ісус Христос. Котрий з Тобою живе і царює навіки вічні.

МОЛИТВА НАД ДАРАМИ

Просимо, Господи: освяти милостиво ці дари, які  ми принесли на знак духовної жертви; * вчини, щоб ми самі  стали вічним даром для Тебе. Через Христа, Господа нашого.

Префація про Вознесіння, № 18-19

АНТИФОН НА ПРИЧАСТЯ

Отче! Хочу, щоб ті, яких Ти Мені  передав, * перебували там, де і Я, * щоби й вони були зі Мною та й бачили Мою славу, яку Ти дав Мені. * Алілуя. (Йн 17, 24)

МОЛИТВА ПІСЛЯ ПРИЧАСТЯ
Господи, Ти поживив нас дарами святого таїнства; † смиренно благаємо Тебе, щоб жертва, яку Твій Син наказав нам звершувати на Його спомин, * спричинилася до зростання нашої любові. Через Христа, Господа нашого.

http://kryvenko-maranata.blogspot.com/2018/05/13-bil-subota-vi-velykogo-tyjnya.html

четвер, 10 травня 2018 р.

Вознесіння господнього (біл) урочистість (Літургія на кожен день, 10 травня, четвер)

Літургія на кожен день, 10 травня, четвер
Вознесіння господнього (біл) урочистість
Ісус возноситься на небо, щоб показати нам місце, призначене для нас, показати нашу справжню  Батьківщину. Він возноситься, щоб розпочати новий етап перебування серед нас, тобто у дійсності Церкви. Возноситься, щоб послати з небес Духа, який допоможе в проголошенні Євангелія всепрощаючої любові Отця. Без Його відходу, все б це було неможливим. Він не міг би так швидко поширитися, і на додаток Він не міг би бути в нас, щоб нас змінювати, освячувати і робити щасливими.
АНТИФОН НА ВХІД:
Мужі  галілейські! Чого стоїте, дивлячись на небо? * Ісус, який від вас був взятий на небо, так само прийде, як Його ви бачили, коли відходив на небо. * Алілуя. (Діян 1, 11)

Мовиться “Слава во вишніх”.

КОЛЕКТА
Всемогутній Боже, наповни нас святою радістю і ревною подякою, † адже вознесі ння Христа, твого Сина, є нашим возвеличенням, * і воно прикликає наді ю, що слава, якою оточена Глава, стане участю і Ті ла. Через Господа нашого Ісуса Христа, Сина Твого, † котрий з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа, * Бог, навіки вічні.
Або:
Всемогутній Боже, вчини, щоб ми, † які сповідуємо сьогодні вознесіння на небеса Твого Єдинородного Сина, нашого Відкупителя, * у своїх думках постійно перебували з Ним у небі. Котрий з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа, * Бог, навіки вічні.

ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Діян 1, 1-11
Читання з Діянь Апостолів.
Першу книгу я уклав про все, Теофіле, що Ісус почав робити й навчати, аж до того дня, коли, давши через Святого Духа накази апостолам, яких вибрав, Він був вознесений; перед ними же Він показав себе живим після своїх страждань, з багатьма доказами, з’являючись їм упродовж сорока днів і говорячи про те, що стосується Царства Божого. І за спільним столом Він звелів їм з Єрусалима не відходити, але очікувати обітниці Отця: «Про неї ви чули від Мене, бо Йоан хрестив водою, ви ж за декілька тих днів будете хрещені Духом Святим!» А вони зійшлися й запитували Його, кажучи: «Господи, чи не в цей час Ти відновиш царство Ізраїля?» Та Він сказав їм: «Не вам знати час і годину, котрі Отець встановив своєю владою, але ви приймете силу Святого Духа, який зійде на вас, і ви будете Моїми свідками в Єрусалимі, по всій Юдеї та Самарії – і аж до краю землі!» Сказавши це, поки вони дивилися, Він був піднятий, і хмара забрала Його з їхніх очей. Як вони вдивлялися в небо, коли Він віддалявся, то два мужі в білих одежах постали перед ними і сказали: «Галілейські мужі, чого стоїте, вдивляючись у небо? Цей Ісус, який був вознесений від вас на небо, прийде так само, як оце ви бачили, коли Він відходив на небо!» Слово Боже.

РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ

Пс 47, 2-3.6-7. 8-9
Сурми заграли – Бог піднявся в славі. (АбоАлілуя)
Усі народи, заплещіть у долоні, *
голосом радості вигукуйте Богу,
бо Всевишній Господь – грізний, *
Він великий цар землі всієї.
Бог піднявся під радісні вигуки вгору, *
Господь – під звуки рога.
Співайте Богові, співайте! *
Співайте нашому цареві, співайте!
Адже Бог – цар землі всієї, *
співайте мудро.
Бог над язичниками воцарився, – *
Бог сів на своєму святому престолі.

ДРУГЕ ЧИТАННЯ
Еф 1, 17-23
Читання з Послання святого Апостола Павла до ефесян.
Брати! Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, нехай дасть вам Духа мудрості й об’явлення для Його пізнання, просвітивши очі вашого серця, щоб ви знали, якою є надія Його покликання, яке багатство слави Його спадщини у святих, яка неосяжна велич Його сили в нас, котрі віримо, згідно з дією могутності Його сили, що Він її здійснив у Христі, воскресивши Його з мертвих і посадивши праворуч себе на небесах, – вище від усякого начальства, влади, сили, панування і всякого імені, яким іменують не тільки у цьому віці, але й у майбутньому. І Він усе підкорив під Його ноги і поставив Його над усім – як Голову Церкви, яка є Його тілом, повнотою Того, хто наповняє все в усьому! Слово Боже.

СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ
Мт 28, 19а. 20б
Алілуя, алілуя, алілуя.
Вирушивши у дорогу, зробіть учнями всі народи;
ось Я з вами по всі дні аж до кінця віку.

ЄВАНГЕЛІЄ
Мк 16, 15-20
† Закінчення святого Євангелія від Марка.
Того часу Ісус, являючи себе Одинадцятьом, сказав їм: «Ідучи по цілому світі, проголошуйте Євангеліє усьому творінню. Хто повірить і охреститься, буде спасенний, а хто не повірить, осуджений буде. І такі знамення будуть супроводжувати тих, хто повірив: Моїм Ім’ям виганятимуть бісів, говоритимуть новими мовами, братимуть у руки зміїв; і хоча щось смертоносне вип’ють, їм не зашкодить; будуть покладати руки на хворих, і вони ставатимуть здоровими». Після того, як Господь Ісус промовив до них, Він був вознесений на небо і сів праворуч Бога. Вони ж пішли і проповідували всюди, в той же час Господь співдіяв з ними і стверджував слово знаменнями, які його супроводжували. Слово Господнє.

Мовиться “Вірую”

МОЛИТВА ВІРНИХ
Переживаючи в Літургі ї таємницю Вознесіння Господнього, просимо з вірою:
1. Молімося за Папу Римського, щоб він під опікою Святого Духа невтомно вів Церкву до Небесної Вітчизни.
2. Молімося за нашу Батьківщину, щоб вона дбала про духов­не збагачення своїх дітей.
3. Молімося за хворих і знедолених, щоб свої страждання вони возносили до Господа у молитві за весь світ.
4. Молімося  за  невіруючих,  щоб  вони  змогли  побачити  Бога у своїй душі та не втратили вічного життя.
5. Молімося за наших близьких померлих, щоб Ісус Христос відкрив для них браму Небесного Царства.
6. Молімося  за  нас  самих,  щоб  ми  після  смерті  могли  радіти з Господом у небі.

Господи Ісусе, наш Брате і Спасителю, Ти задля нашого спасіння страждав, воскрес і вознісся на небо, смиренно благаємо Тебе: вчини, щоб ми також дійшли до Небесної Вітчизни. Ко­трий живеш і царюєш навіки вічні.

МОЛИТВА НАД ДАРАМИ
Господи, ми смиренно складаємо Тобі  цю жертву в день славного вознесі ння Твого Сина; * цим святим обміном дарі в уділи нам благодаті вознесі ння духа до небесних благ. Через Христа, Господа нашого.

ПРЕФАЦІЯ: Тайна Вознесіння
С. Господь  з  вами. В. І з духом твоїмС. Угору серця. ВПідносимо їх до ГосподаС. Подяку складаймо Господу Богу нашому. ВДо- стойне це і праведне.
Воістину, достойне це і праведне, слушне та спасенне, * щоб ми завжди та всюди складали подяку Тобі, * святий О тче, Всемогутній вічний Боже. Бо Господь Ісус, Цар слави, Переможець гріха та смерті, * серед захоплення Ангелів вступив сьогодні на небесні висоти. * Посередник між Богом та людьми, * Суддя світу та Воло- дар сили * не покинув нас для нашого приниження, * але, як наш Глава, першим вступив до небесної вітчизни, * куди ми також увійти надіємося, як члени Його Тіла. Тому повнотою пасхальних благодатей * радіють всі народи по усій землі. * Також хори Cвятих та ангельські сили * співають гімн Твоє ї слави, безустанно взиваючи: Свят, Свят, Свят... 

АНТИФОН НА ПРИЧАСТЯ:
Отож Я з вами по всі дні * аж до кінця віку. * Алілуя. (Мт 28, 20)

МОЛИТВА ПІСЛЯ ПРИЧАСТЯ
Всемогутній, вічний Боже, Ти сподобив нас на землі наблизитися до божественних тайн; † вчини, просимо, щоб християнська побожність скеровувала наші почуття туди, * де вже перебуває з Тобою наша природа. Через Христа, Господа нашого.

За матеріалами kmc.media

http://kryvenko-maranata.blogspot.com/2018/05/10-liturgiya-10-travnya-chenver.html

понеділок, 7 травня 2018 р.

АП - Костянтину Пантелею

Чиновниця з Апапарату Президента надіслала відписку на листа від Християнської міжконфесійної місії щодо причин припинення оприлюднення петиції. Готуємо гідну відповідь на такий собі гібрид посилання на закони в рамках справжнього беззаконня: піддала дискримінації усіх незгідних з новітньою тоталітарною ідеологією.

Constantin Panteley

Голові правління Української
Міжконфесійної Християнської
Місії "Духовна та благодійна
опіка в місцях позбавлення волі»
Костянтину Пантелею
вул Каблукова, 6,
м. Київ
03065




Шановний пане Костянтине!
Ваше звернення від 30.03.2018, що надійшло до Адміністрації Президента України, щодо поновлення оприлюднення на веб-сайті Офіційного інтернет- представництва Президента України електронної петиції № 22/042484-еп розглянуто в Адміністрації Президента України.
Повідомляємо, що рішення про припинення оприлюднення вказаної електронної петиції було прийнято на вимогу Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності А.А.Філіпішиної (далі - Представник У повноваженого).
За твердженням Представника Уповноваженого, вказана електронна петиція містить заклики до обмеження прав людини та ознаки підбурювання до дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності (приналежністю до ЛГБТ-спільноти) і призводить до порушення права ЛГБТ- людей на повагу до гідності.
Зазначимо, що порядок подання та розгляду електронної петиції врегульовано Законом України «Про звернення громадян»; при цьому Законом визначено, що електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини (частина третя статті 23 і).
За Законом України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» Уповноважений Верховної Ради України з прав людини у рамках здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина та захистом прав кожного на території України і в межах її юрисдикції запобігає будь-яким формам дискримінації та здійснює заходи щодо протидії дискримінації (зокрема, здійснює контроль за дотриманням принципу недискримінації в різних сферах суспільних відносин, зокрема, у приватній сфері; проводить моніторинг дотримання принципу недискримінації в різних сферах відносин; розглядає звернення осіб та/або груп осіб з питань дискримінації) (стаття 10).
Закон України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» зобов’язує органи державної влади, органи місцевого самоврядування, об'єднання громадян, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, посадових та службових осіб, до яких звернувся Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, співпрацювати з ним, зокрема розглядати пропозиції Уповноваженого щодо поліпшення діяльності у сфері захисту прав і свобод людини і громадянина та у місячний строк з дня одержання пропозицій надавати вмотивовану письмову відповідь на них (стаття 22).
За статтею 13 названого Закону Уповноважений Верховної Ради України з прав людини має право призначати своїх представників, організація діяльності та межі повноважень яких регулюються Положенням про представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (затверджено наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 26.07.2012 № 7/8-12).
Названим Положенням представникам Уповноваженого делегуються визначені повноваження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та на них розповсюджуються гарантії забезпечення діяльності У повноваженого.
Представник Уповноваженого має право підписувати листи (з використанням бланка затвердженого зразка представника Уповноваженого), зокрема до керівників підприємств, установ та організацій, з питань забезпечення дотримання прав людини, зокрема, порушених у зверненнях до Уповноваженого, разом із рекомендаціями щодо дотримання стандартів у галузі прав людини, контролює їх розгляд, а також остаточні відповіді громадянам; органи державної влади, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, посадові і службові особи, до яких звернувся Представник, зобов’язані співпрацювати з ним і надавати йому необхідну допомогу (пункти 6.4, 10 згаданого Положення).
Щодо припинення оприлюднення зазначеної електронної петиції про вжиття заходів щодо зупинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей інформуємо також про таке.
Відповідно до частин першої, другої статті 24 Конституції України громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Відповідно до статті 68 Конституції України обов’язком кожної людини є не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Попри те, що кожному гарантовані права на свободу світогляду і віросповідання, на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, Конституцією України та Європейською конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод встановлені обмеження цих прав, зокрема, з метою захисту прав інших людей.
Окрім цього звертаємо увагу, що відповідно до статті 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» забороняються будь-які форми дискримінації, в тому числі й підбурювання до дискримінації (вказівки, інструкції або заклики, спрямовані на обмеження прав і свобод у зв’язку з притаманною особі будь-якою персональною ознакою, зокрема, ознакою сексуальної орієнтації).
Стосовно вжиття заходів щодо збереження та захисту традиційних засад шлюбу та сім’ї зазначаємо таке.
Відповідно до частини першої статті 51 Конституції України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї. Батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття.
Сімейним кодексом України (частина друга статті 1) визначено, що метою сімейних відносин є зміцнення сім’ї, як соціального інституту і як союзу конкретних осіб; утвердження почуття обов’язку перед батьками, дітьми та іншими членами сім’ї; побудови сімейних відносин на паритетних засадах, на почуттях взаємної любові та поваги, взаємодопомоги і підтримки.
Частиною першою статті 21 Сімейного кодексу України визначено, що шлюб є сімейний союз жінки та чоловіка, який зареєстрований в органі державної реєстрації актів цивільного стану. Сімейні відносини регулюються на засадах справедливості, добросовісності та розумності, відповідно до моральних засад суспільства (частина дев’ята статті 7 Кодексу).
Відповідно до правової позиції Конституційного Суду України (Рішення від 20 січня 2012 року № 2-рп/2012), за Цивільним кодексом України зміст права на недоторканність особистого і сімейного життя як одного з видів особистого немайнового права полягає в тому, що фізична особа вільно, на власний розсуд визначає свою поведінку у сфері свого приватного життя і можливість ознайомлення з ним інших осіб та має право на збереження у таємниці обставин свого особистого життя (статті 270, 271, 301). Фізична особа не може відмовитися від особистих немайнових прав, а також не може бути позбавлена цих прав (частина третя статті 269 Цивільного кодексу України).
Особистим життям фізичної особи є її поведінка у сфері особистісних, сімейних, побутових, інтимних, товариських, професійних, ділових та інших стосунків поза межами суспільної діяльності, яка здійснюється, зокрема, під час виконання особою функцій держави або органів місцевого самоврядування.
Сімейне життя - це особисті майнові та немайнові відносини між подружжям, іншими членами сім'ї, яке здійснюється на засадах, визначених у Сімейному кодексі України: кожна особа має право на повагу до свого сімейного життя
(частина четверта статті 4); ніхто не може зазнавати втручання в його сімейне життя, крім випадків, встановлених Конституцією України (частина п’ята статті 5); регулювання сімейних відносин здійснюється з урахуванням права на таємницю особистого життя їх учасників, їхнього права на особисту свободу та недопустимості свавільного втручання у сімейне життя (частина четверта статті 7) та інше.
Конституційний Суд України виходить з того, що неможливо визначити абсолютно всі види поведінки фізичної особи у сферах особистого та сімейного життя, оскільки особисті та сімейні права є частиною природних прав людини, які не є вичерпними, і реалізуються в різноманітних і динамічних відносинах майнового та немайнового характеру, стосунках, явищах, подіях тощо. Право на приватне та сімейне життя є засадничою цінністю, необхідною для повного розквіту людини в демократичному суспільстві, та розглядається як право фізичної особи на автономне буття незалежно від держави, органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб.
Додатково зазначимо, що Національна стратегія у сфері прав людини на період до 2020 року (Указ Президента України від 25.08.2015 № 501) спрямована, зокрема, на попередження та протидію дискримінації, які полягають в узгодженості дій органів державної влади та місцевого самоврядування в цій сфері, запровадження ефективних механізмів притягнення до відповідальності за дискримінацію, проведення інформаційно-просвітницької роботи в суспільстві, поступове подолання стереотипів, впровадження культури поваги до різноманітності.
Зазначена ціль Національної стратегії відповідає Загальній декларації прав людини (нею визначено, що сім’я є природним і основним осередком суспільства і має право на захист з боку суспільства та держави) і Міжнародному пакту про громадянські та політичні права (ним зазначено, що сім’я, як союз чоловіка й жінки, є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави). Адже в них йдеться про основний осередок суспільства, проте не виключно єдиний.
З повагою
Керівник Приймальні Ганна Кільова.

Джерело: constantin.panteley
http://kryvenko-maranata.blogspot.com/2018/05/07-kileva-pantelei.html

Петро Куркевич зустрінеться з лідерами й аніматорами київськиїх спільнот

Зустріч лідерів і аніматорів спільноти "Мараната" з братом Петром Куркевичем відбудеться в трапезній Парафії Марії Матері Церкви (Монастир Братів Менших Капуцинів) за адресою: бул. Перова, 1Б сьогодні 07.05.2018 р.Б  о 19.15
https://bit.ly/2wkoDko

Запрошуємо також лідерів і аніматорів інших київськиїх спільнот.

Мир вам!

Олександр Кривенко, член спільноти "Мараната"

Джерело: спільнота "Мараната"
http://kryvenko-maranata.blogspot.com/2018/05/07-kurkevych-kyiv.html